Kurumsal video

Şirket Profili

Zhejiang New Folinn Electric Co., Ltd

Change with this sentences: Profesyonel İnverter Üreticisi
20Yıldır
Elektrik İletim Araştırması
26Yıldır
Sahip Olduğu Alan
35000

Zhejiang New Folinn Electric Co., Ltd.,1994 yılında kuruldu. Çin'in sahil şeridi üzerinde genç bir şehir olan Wenling, Zhejiang ve Yangtze Nehri Deltası'ndaki ünlü bir gelişmiş üretim üssü. Şirket inverter üretimine odaklanıyor ve pazar payı her zaman endüstrinin ön saflarında yer alıyor. Çin'de Ar-Ge, üretim ve satış entegre birkaç profesyonel inverter üreticilerinden biridir.


Şirketin 270 patentli teknolojisi ve 21 yazılım telif hakkı vardır; kendi atölyesinin toplam inşaat alanı 35.000 metrekaredir. Taizhou, Hangzhou ve Almanya'da üç büyük Ar-Ge merkezi kuruldu. Satış ağı ve satış sonrası servis acenteleri, ülkenin büyük eyaletlerine, şehirlerine ve özerk bölgelerine dağıtılmış ve Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir. Yaklaşık 20 yıllık kalkınma sıçramasından sonra, uzun yıllar üst üste "En İyi On Yurtiçi Alçak Gerilim Frekans Dönüştürücü Markaları" ve "Zhejiang Yüksek Teknoloji İşletmesi" olarak derecelendirilmiştir.


Folinn Electric, teknoloji araştırma ve geliştirme ve pazarlama kanallarının avantajlarına dayanarak, ürün hattını aktif olarak genişleterek, pazardaki ürünlerin temel rekabet gücünü sürekli olarak iyileştirerek ve güç sağlayarak, yeni önce kalite, önce müşteri hizmet anlayışına bağlı kalır. enerji, makine imalatı ve diğer endüstriler. Yüksek kaliteli elektrikli ürünler ve kişiselleştirilmiş çözümler.


Daha iyi bir gelecek yaratmak için ne istersen sür!

Tarih

1994

İlk Çin özel teşebbüsünün kurulduğu Wenling şehrinde Fuling ilk adımını başlattı

2000

"Taizhou Fuling Motor Co., Ltd" resmi olarak kuruldu

2001

şirket başarıyla geçti iso9001: 2000 uluslararası kalite sistem belgelendirme, CE belgelendirme.

2004

"Zhejiang Yüksek Teknoloji İşletmeleri" biri olarak onurlandırıldı

2007

CEEIA Inverter Departmanının ilk konsey üyelerinden biri olarak seçildi, invertör endüstrisi otorite dergisi "Inverter World" de yayınlandı. CEEIA tarafından “2007 Yılı Üyesi” seçildi

2009

Infineon'un "En İyi Ticari Ortağı" Oldu

2010

"Taizhou Fuling Electrical Co., Ltd" olarak yeniden adlandırıldı ve kayıtlı sermaye 5.000.000 USD'ye yükseldi.

2011

CEEIA Inverter Departmanının ikinci meclis üyelerinden biri seçildi. DZB 10HV serisi invertör "Zhejiang Teknoloji Yenilik Özel Öğe" olarak onaylanmıştır

2012

2 markayı daha artırıyor: “FUREEN” ve “B&B Power”

2013

Zhejiang'ın ünlü marka ürünü olarak seçildi

2014

Ünlü zhejiang markası olarak seçilen şirket, Taizhou Fuling Electric Co., Itd'den Zhejiang Yeni Folinn Electric Co., Itd olarak yeniden adlandırıldı.

2015

SGS onaylandı.

Onur

Official website